Kakaskukorékolás

  • 4212 válasz
  • 1695478 megtekintés
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #150 Dátum: 2014. Január 02. 23:29 »
Én is felfedem magam.


Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #151 Dátum: 2014. Január 02. 23:33 »
Szereted a szamurájos filmeket? Én férfire gondoltam,a személyedben.   
« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 02. 23:36 írta Nagyernyei Attila »

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #152 Dátum: 2014. Január 02. 23:36 »
Tisztelt Szürke Veréb 79!
Nekem ez a kép jobban tetszik!
Bár a hölgy hátán mintha egy szamuráj kard lenne! Már a verebek is ennyire veszélyesek?
Már a második nap is eltelik az új évből, viszont abban bizonytalan vagyok, hogy nem is verebet látok?
Üdvözlettel:Nagyernyei Attila

 

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #153 Dátum: 2014. Január 02. 23:39 »
QUQURIQQQ!

Kicsike hírecske megint bele akadt a taréjkámba!
Hatalmas Jó hírt kell, hogy közöljek veletek.
Képzeljétek csak, Ottó bácsinak Kifizette a vezírkar az Apimondia költségeit!
Hát nem hiába QKORÉKOLTAM!
Nehezen esett le a főnökségnek a fa tantusz!
Igaz, hogy nem tudom, hogyan számolták el Ottó bácsinak utólag, aláírása nélkül???
Nekik már nem baj!
Az a lényeg, hogy Ottó bácsi megérdemelten megkapta! (még szerencse, hogy mindez karácsony előtt megtörtént)!!!
Ha még egy kicsit QUQORÉKOLOK, még megérjük, hogy Dr. Körmendy Rácz János is megkapja a járandóságát!
Apropó! Hát beszélek Én majd az MVH-sokkal ez ügyben.
Meg lehet, hogy más ügyben is!
Remélem, hogy a 2014 esztendőben sok-sok jó hírrel tudok majd szolgálni!

Üdvüzlet a jól informált Kiskakastól!
« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 02. 23:50 írta kiskakas »

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #154 Dátum: 2014. Január 02. 23:44 »
QUQURIQÚ!

SzürkeVereb 79!

Erre felállt a tarajam....meg a tollacskám... meg a .....pedig már megettem a kenyerem javát!
Ilyen szemek közé nézni egy örökké valóság!
Ajka forró leheletét érzem.........................

Hű-ha,de hű!
Most meg, hogyan alszom el így?
Felzaklattál mint az atkák!

A fickós Kiskakas!

« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 02. 23:53 írta kiskakas »

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #155 Dátum: 2014. Január 03. 00:00 »
Hogy most mit fogsz kapni,a tyukocskátol?

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #156 Dátum: 2014. Január 03. 00:01 »
Kotkotkotkodács!

Ide figyelj Kakaskám!
Be csukod a szemedet, be fordulsz a fal felé, tollacskáid, leereszted, tarajocskádra ráfekszel, és már alszol is!
Álmodjál a forró leheletemről, meg................
Csak le ne essél az ágyról!

Aludj el szépen ici -pici kakaskám!
(Csak úgy csendbe írom, úgy rá szorítanám a mellem húsocskájára)!

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #157 Dátum: 2014. Január 03. 09:58 »
Kakakas,

Amíg látod a szemem, addíg biztosan élsz. Attila majdnem jól tippen a néhány képpont eredetéről, kicsit valóban harci az eszköz.

Nálunk beszédes nevet választanak, amiből aztán szép lassan fejlődünk...


CSIP CSIP

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #158 Dátum: 2014. Január 03. 17:13 »
 :-X QUQURIQ! :-X

Hűha! Tyúkocskám is megtalált!
Képzelhetitek, hogy reggelig szekált a szép lány szeme miatt! ::)

Mit is, qkorékoljak?

Kicsit, megint kapirgáltam, de csak nagyon vigyázva, nehogy találjak valami meglepőt!
A fenébe! Most megint beakadt a sarkantyúcskám valamibe?
De mibe?
Jé ez itt egy pálinkás pohár, no, ez meg itt még egy! Meg megint még egy......hű, de sok!
Jé ez itt egy egész buszra valónyi pálinkás pohár!
Hát igen! Így kezdődött a gyulai IB!
Egyszer volt hol nem volt , rendeltek egy buszt, és irány a pálinkafőző!
Ők meg tanultak már a Kiskakastól....
Mondták! Szívd fel begyünk a jó pálinkát, szívd fel begyünk a jó pálinkát!
És zsupsz, mind fel szívták a jó pálinkát!

"De a kocsma bezzeg hangos!
 Munkálódik a cimbalmos,
 A legények kúrjogatnak,
 Szinte reng belé az ablak".

Ej-haj, lett is vidám kedvük! Hamar lekerültek a kabátok no meg a zakók, no meg a pulcsik.
Rendesen meg is jött a hangulatuk!
Én mondtam is, hogy elég lesz az ízekből, nyomás vissza IB ülés re!
Lettek is ám döntések! Hej, de ritye-rutya!

"Húzd rá cigány, húzzad jobban,
 Táncolni való kedvem van,
 Eltáncolom a pénzemet,.....
 Kitáncolom a lelkemet!”.

"Megint jőnek, kopogtatnak:
  Csendesebben vigadjanak,
  Isten áldja meg kendteket,
  Szegény OMME beteg.”........

Úgy látom, hogy az OMME királyság fővárosa Gyula lett!
Lehet, hogy éppen ezt ünnepelték? Szakeresz!

Az OMME klinikája meg Szekszárd!
Na! Gyertek csak ide gyógyulgatni hétfőn!

Török császárságból királyság?
No ilyen nem volt még a történelemben!

Egyszer volt, hol nem volt, aki nem hiszi járjon utána én ott voltam!

Üdvözlet a pálinkát szerető kiskakastól!






« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 03. 17:25 írta kiskakas »

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #159 Dátum: 2014. Január 04. 16:41 »
A magyar kormány szerint a méhekre veszélytelen csávázószerekre az van írva, hogy nem jelölésköteles, ugyanakkor az adatlapon az szerepel, hogy méhekre kifejezetten veszélyes. A méheink meg pusztulnak. Nem is tudom hogy fejezzem ki felháborodásomat. Segíts ebben kiskakas. A szememnek higgyék vagy a fülemben. A papírok is ellentmondanak egymásnak. A méhek meg csak pusztulnak.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #160 Dátum: 2014. Január 04. 22:46 »
QUQURIQ!

Geddekas!
Te csak ne csüggedjél, Benned látjuk a szakmai reményt!
Lászlóffy Zsolt biológus, IB-tag, külkapcsolati elnökhelyettes, Lúzer a biológiai részhez semmit nem ért.  Nem volt semmi véleménye! Igaz, ez a végzettsége!.....
Csak ül kukán, nem nyilatkozik, mert beszart Dr. Cserényitől! Cserényi meg annyit ért ehhez a témához, mint liba az A-B-C hez!
Ha nem szólt volna, bölcs maradt volna!
Kérdezzétek meg már Tőle, hogy miért pusztult el a fele állománya?
Már egyszer leírtam!
Akinek hullanak a méhei repcén, napraforgón, gyorsan hatósági vizsgálat, ellen minta, mid ezt csak hajnali mintavétellel, jegyzőkönyvvel,(méhegészségügyis, szaktanácsadó, hatósági állatorvos, növényvédős szakemberek).
Perközösség alakítás, kártérítés kérés,bíróság!
Cserényi és Tóth Péter állítja és hirdeti, hogy nincsen gond a csávázó szerekkel!
Na majd meglátjuk!
Geddekas! Van még másik két lehetőség!
1. sajtóban hírt adni a történtekről,
2. Tüntetés OMME előtt, VM előtt!

Megengedhetetlen, hogy családok tömegét tegyen tönkre egy-két hozzá nem értő, lúzer!
Nincsen hozzá joguk, nem istenek!!!
Az eddigi méhelhullások is ezt bizonyítják!
Ahol Ők tartanak előadást, ne higgyétek el nekik a demagógiát, kemény kérdésekkel ostromoljátok Őket!
Csak a szemeteknek higgyetek, meg amit a kaptárjaitokban és előtte láttok!
Geddekas!
Csak így tovább, képezd magad még tovább, mert nagy szükségünk lesz még Rád!

Az önbizalmat tápláló Kiskakas!

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #161 Dátum: 2014. Január 05. 11:17 »

...
Csak ül kukán, nem nyilatkozik, mert beszart Dr. Cserényitől! Cserényi meg annyit ért ehhez a témához, mint liba az A-B-C hez!
Ha nem szólt volna, bölcs maradt volna!
Kérdezzétek meg már Tőle, hogy miért pusztult el a fele állománya?
...
Cserényi és Tóth Péter állítja és hirdeti, hogy nincsen gond a csávázó szerekkel!

...




Ha Cserényi méhpusztulása a csávázószerek miatt van, vagy akarattal nem akarta megtudni, hogy mi okozta (ami lehet ugyanaz), akkor a "megdöglött a tehenem, pusztuljon a szomszédé is effektusról" van szó!. Ha valakinek pusztulnak a méhei, és erről a többi méhésznek akarattal nem beszél, hadd pusztuljanak az ővéi is, akkor ez több, mint rosszindulat. - Hol van itt az Etikai Bizottság?

Ha meg nem külső körülményekről van szó, hanem a méhész hibájáról, akkor tényleg úgy van, ahogyan a kiskakas írja, liba ABC-nyi tudással ő vezeti a szakmai életét az egész magyar méhésztársadalomnak.

Azt gondolom, hogy Cserényinek nem szabad elnökhelyettesi pozíciót betöltenie, mert ha a méhei
- külső körülmények miatt pusztultak 50 %-ban többszázas nagyságrendben, akkor a körülmények elhallgatása, nem megfelelő feltárása, ill. a feltárt körülmények esetén az információnak a többi méhész elöli visszatartása miatt;
- belső körülmények miatt, a méhész hibájából pusztultak, akkor nem méltó rá, hogy ő vezesse szakmailag az egész magyar Méhésztársadalmat.  Sokkal magasabb pozícióban levő emberek, sokkal kevesebb közvetlen károkozás miatt lemondtak, pl. vasúti szerencsétlenség miatt a brit közlekedési miniszter. Thja, angoléknál régi  hagyománya van kultúrának!




CSIP CSIP

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #162 Dátum: 2014. Január 05. 19:28 »
QUQRIQ!

Üdvözöllek Benneteket méhész barátaim!

Kérdezem Tőletek, hogy még mindig nem mondott le az OMME "nagy hatalmú" vezér kara?
Így véreztetik el egymást. Mindenki közülük csöpögtet ki egy két infót! Persze mindenki a másikra!
Ma még nem írhatok le egy nagyon nagy dolgot, de mindenki meg fogja tudni, erről kezeskedik a Kiskakas!
Maradjunk annyiban, hogy ketyeg az óra visszafelé, de most egy kicsit meggyorsult......tik-tak-tiki-tak és így tovább!
Jé már megint a szemétdomb közepén kapirgálok!
Megfogadtam, hogy ma vasárnap van, és így nem dolgozok!
Hát-hát pedig annyi a kukorékolni való!
Jó kis szemétdomb ez!
Csongrádi egyesület felé repkedtem a minap, éppen az IB-EB "munkáját érte a tagság. Persze ott volt a szaktanácsadójuk is, aki egyben az OMME külkapcsolatokért felelős elnökhelyettese, Lászlóffy Zsolt.
Nagy volt a vita! Lászlóffy Úr igen csak meglepődött, amikor a tagság leszavazta.
A Csongrádi méhészek is azt szeretnék, hogy a jelenlegi OMME vezetés menjen oda.......ahonnan jöttek!
Vagyis, Ők is aláírták azt a levelet, amivel felszólítjuk Dr. Mészáros László elnököt, hogy írja ki a rendkívüli küldött közgyűlést!
Lászlóffy önkéntelenül felkiáltott:" na akkor nekem végem van"!  :(
Hát bizony Zsoltika, előbb kellett volna gondolkodnod!  ::)
Hallgasd meg a Kiskakas barátodat, túl gyors volt a szakmai karriered, nem tudtad elég gyorsan ezt megemészteni!
Bross kiemelt a .............Vezető szaktanácsadónak nagyon jó fizetéssel, meg egy csomó országba elvitt magával. Te is, oka voltál, hogy Bross lemondjon! Ettél, ittál, aludtál Náluk, (még talán mostak is Rád)! Szépen megháláltad Nekik!!! Az ilyen ember egy nagy "O"!!! Büszke lehetsz magadra!!!
Még egy nagy egyesület szállt szembe az IB vel EB vel! Így megy ez sorba!..............
Úgy látszik, hogy már a saját egyesületetekben sincsen becsületetek! Ne is csodálkozzatok! ::) ::) ::)

A megmondó Kiskakas!


« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 05. 19:56 írta kiskakas »

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #163 Dátum: 2014. Január 05. 20:14 »
Kedves Kiskakas!
Akik voltak "még" katonák tudják,hogy a leszereléshez közeledve vágtuk a centit! Akkor az volt a lelki tik-tak!
Most is ezt érzem! Anno. amikor Baldavári Laci javasolta, hogy legyen egy bizalmatlansági indítvány, majd egy évvel később Dr. Fendrik Péter IB.tag ugyan ezt tette, már rég túl lennénk ezen a belső háborún!
És volt egy jogos 27 elnök által aláírt visszahívó levelünk már! Ezt se felejtsük el!
Miért nem engedték megméretni magukat, ha olyan erős támogatást éreznek a tagság részéről, és mi csak egy páran hőzöngünk?
Itt mindenki úgy ragaszkodik a székéhez, hogy legszívesebben azzal aludna!
Mindenki félti a pozícióját, fizetését, védi állását!
Egyet nem látok tisztán. Ki védi a méhészek érdekét ebben a nagy kavarodásban!
Na erről kell hamarosan dönteni a tagságnak! És valóban az idő nem áll meg!
Ők húzni szeretnék, de nagyon. Focibarát elnökünk nem tudja, hogy a "Grundon" az időhúzás 11-es!
És képzeljétek nem is mi rúgjuk! Akkor mi ez? Öngól!
Kedves Kiskakas! Zsoltot ne bántsátok már! Geddekas is cikizi biológiai tudását, így csávába kergeti!
Mondjuk a Tolna megyei méhészek is várjuk bocsánat kérését! 424 méhészt csúnyán megsértett!
Még mindig nem késő Zsolt! Gyere holnap Szekszárdra! Bross tart előadást!
Üdvözlettel:Nagyernyei Attila

« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 06. 07:28 írta Nagyernyei Attila »

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #164 Dátum: 2014. Január 06. 07:47 »
Tisztelt Méhésztársak!
Egy Ókori bölcsességet olvastam a Zöld fórumon!
Nagyon tetszik, ezért megosztom veletek.
Ezt írta a végleges szabadságra küldöttünk:
"nem a "kakaskukorékolásra" kel föl a Nap.."
Nem hát. A kakaskukorékolásra, és a verébcsiripelésre a méhészek tisztábban látnak!
Örülök neki, hogy ennyire zavarja vezetőinket ez a "két jómadár"!
Tudjátok, az igazság kimondása szabaddá tesz! A madaraink folyton ezt kukorékolják, és csiripelik.
A madarak a szabadság szimbólumai. Tehát igazmondók!
Ahogy nézettségüket vizsgálom, tényleg félő, hogy a nap is egyszer hozzájuk igazodik!
Felhőket már tudtak tornyosítani az OMME egén! Hamarosan villámokat is fognak szórni!
Akkor leszek én kíváncsi, ha kiderül az összes "turpisság" mit szólnak majd hozzá a nyalókások.
Üdvözlettel:Nagyernyei Attila