Kakaskukorékolás

  • 4212 válasz
  • 1689571 megtekintés
*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #60 Dátum: 2013. December 15. 19:41 »
QUQURIQ!

Ugye írtam, hogy Gyulára is be kell néznem!
Hogy mi is történt ott!
Takács Ferenc kereskedő Úr, nem volt hajlandó leülni egy asztalhoz az OMME vezetésével..
No, ezt nem is csodálom!
Jó nagy volt a Buli, hát csak próbáltam megsaccolni úgy 500 fő körülire taksálom.
Most mindent bevetett az IB-EB!
Mosolyogtam magamban, amikor jól megijesztgették a szaktanácsadókat, ha a Nagyernyei csapata kerül hatalomra, mindenkit kirúgnak!
Minden szaktanácsadó mehet vissza a kaptárjai mögé!
Jó a negatív reklámja az IB-EB-nek!
Ezzel félemlítik meg a szaktanácsadókat.
Jó, ha mindenki tudja, az új vezetés igen is sok szakirányú feladatot szán a szaktanácsadói hálózatnak. Persze anyagilag is értékelni fogja munkájukat, mindezt emberi hangon, jó közösségi szellemben, családias formában.
Az OMME ellenőrzési bizottság elnöke (Fáskerti László) nagyon elmarasztalta, és letolta Dr. Mészáros Elnök Urat, hogy törvényesen, igaz ügyvédi felszólításra, de még is átadta az OV. jegyzőkönyvét a szekszárdi elnöknek. (ezt a bíróság kérte, hiánypótlásként a feljelentéshez).Fáskerti Úr azzal kérkedett, hogy az ellenzék minden elküldött levelét megkapja. (leveleink nyíltak, nincsen mit titkolnunk, örülünk, hogy olvasgatja)!
Több vezetőségi tag, neheztelt ezért az elnök Úrra.
Mészáros Úr, magába is roskadt rendesen, pedig Ő járt el törvényesen! Nem hiába jogi végzettségű!
Ki lett adva a stratégia, Az „ellenzéket” meg kell semmisíteni minden áron! Kampány hadjáratokat kell indítani minden egyesületben, le kell járatni Őket!
Ki lett adva, hogy azt kell mondani, hogy az ellenzék szét akarja verni az OMME-t!
Ezeket az állításokat, nem csak én kiskakas hallottam, hanem még sokan mások, akikkel össze is kacsintottunk.
Most azt hiszi az IB-Eb, hogy erőt gyűjtött!
Rájuk is fér mert minden számon lesz Rajtuk kérve!

Jól meg dolgoztattak ezen a hétvégén!
Kiskakas


Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #61 Dátum: 2013. December 15. 20:41 »
500 fő??! Csak nehogy aztán olyan emberek nevére szóljon ám a számla, akik ott sem aludtak! Mert látott már ilyet Gyula városa.....

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #62 Dátum: 2013. December 15. 20:45 »
Kedves Kiskakas!
Mivel személyemet is megszólítottad, úgy döntöttem válaszolok!
Először is tisztázzuk, nem én vagyok a Kiskakas,hanem Te!
Nem voltam Gyulán, tegnap festettem,ma egész nap fát vágtam fiaimmal.
Levezető edzés egy volt szaktanácsadónak. Többen felhívtak, hogy biztosan én vagyok,Te!
Én is tippeltem valakire,fel is hívtam,de Erdélyben van éppen.
Ennyit erről.
Ezt írta a Kiskakas:
 ",ha a Nagyernyei csapata kerül hatalomra, mindenkit kirúgnak!
Minden szaktanácsadó mehet vissza a kaptárjai mögé!"

Nekem nincs csapatom, viszont egy olyan csapat tagja vagyok akik a jelenlegi vezetés sorozatos, súlyos döntéseit kifogásolja. Hatalmas ellenszélben dolgozunk, saját pénzünkből tankoljuk autóinkat, hogy elmondhassuk véleményünket a küldötteknek! Ha az elnökválasztási kampányra gondolok optimista vagyok. Ugyan ez történt!
Az egész jelenlegi vezetés Dr. Mészáros László ellen kampányolt,mégis Ő győzött.
Hihetetlen dolgokat hordanak össze rólunk Kiskakas!
Te is azt állítod amit az OMME elnöke, hogy minden szakit kirúgnánk?
Ezt visszautasítom! Azzal a kiegészítéssel,hogy néhányan mennének maguktól, mert tudják mit tettek!
Bross Péternek hajbókoltak,most meg leköpik, gyalázzák! Közöttük voltam nyolc évig, láttam,hallottam sok mindent!
Ezt nem bírta a gyomrom tisztelt OMME vezetők! Én ma is az vagyok ami egy éve, meg öt éve!
Önök változtak de óriásit! Könyörögtek volt elnökünknek, hogy maradjon!
Tényleg ki is írta a Nemzeti Programunkat? Ki rendezte a székházunkat?
Olyanok hirdetnek most igét akiknek semmi köze az érdekképviseletei munkához!
A szaktanácsadókat kopókká képzik vezetőink! Szégyen az ágazatunkra!
Hamarosan elmagyarázzuk Önöknek mi is a szaktanácsadó feladata! Amit most csinálnak, az a vezetés mosdatása! Persze a szaktanácsadó legyen lojális! Érdekképviseletei munkában szaktanácsadó nem vehet részt! Teljesen eltorzítja az OMME-t!
Ez saját tapasztalatból merem így kijelenteni!
Ez alapszabály módosító javaslatunk első pontja! Fekete József alelnök Úrral is beszéltem erről. Ő legalább meghallgatott!
Vigyázz magadra Kiskakas!
Nehogy úgy végezd mint Dózsa György!
Üdvözlettel:Nagyernyei Attila


 


*

zümi

  • *****
  • 1382
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #63 Dátum: 2013. December 15. 21:59 »
Figyelem!

Úgy látom, egy teljesen kifordult  rossz irányba sodródó ország vagyunk, amit vezetőink alakítottak ki így!
Miért nem jó, a jó??
Mit gondolnak rólunk a környező országok(a vezetőségről)?
Hazugság, korrupció, hatalmi harc, ez kell nekünk magyaroknak(méhészeknek)?
Hamis vádak?
"Ha nem jól viselkedsz, kinyitod a szádat,  VARÁZSSZŐNYEG"!!
Ki áll  igazáért, önzetlenül végzi a munkáját,  "méhészek, méheink érdekében" félre kell állítani piros lap? Mert van egy határozott kiállása értünk, tagságunkért(OMME)!
A sok sok kitartás, asztalra letett jó eredmények, méhészek szeretete semmit nem számít?
Gondolom felismertétek kiről van szó!?
Magyar politikusok=OMME vezetők hát itt tartunk!!!
 
Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy.

*

zümi

  • *****
  • 1382
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #64 Dátum: 2013. December 15. 22:16 »
Mindent tudó, jövőbe látó kakasunk!
Van remény, világosság az alagút végén?
Lesz itt még igazság?
Vagy Mátyással minden odalett?
Jó vezetés(OMME)?
Újra boldog, elégedett méhészek?

Üdv: Zümi
Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy.

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #65 Dátum: 2013. December 16. 00:04 »
Dr. Mészáros László OMME elnöke nyilatkozata. Tolnai Népújság 2013 Augusztus 12. Hétfő.

Legalább húszszázalékos áremelés várható

Az idei év nem volt túl szerencsés a méhészeteknek, a tavasszal az állományra 20-30 százalékos csökkenés volt a jellemző. A családok legyengültek és emiatt a repce rosszul sikerült, az akácméz országos átlagtermése 10 kiló, ami nagyon gyengének számít, hiszen a magyar méhészeknek ez a fő profiljuk, a napraforgónál pedig 15 kiló az átlag.
A KEVÉS TERMÉS miatt legalább 20 százalékos mézáremelkedés várható, mondta az elnök. ami elsősorban a nagybani kereskedőkre vonatkozik.

Tisztelt elnök úr!

Nehéz úgy tárgyalni, ha nem ülnek le önnel. Példa erre Gyula. Takács Ferencnek igaza volt amikor nem tárgyalt önnel. Először hátba szúrja a kereskedőket majd tárgyalni akar velük? Milyen magatartás ez? De ön ezt észre sem veszi mert maga így tárgyal! Amikor maga hívott tárgyalni öt méhészt és mindent megígért még a ga..a is lecsusszant. Nem rólunk! Aztán két nap múlva mindent elfelejtett és kidobja őket a z OMME székházból. Pedig ön tett ígéretet, hogy Toth Pétert felfüggeszti a monitoring vizsgálatokból. De menjünk tovább olyan jó évet zártak a méhészek, hogy rögtön tagdíjat emelt. Pedig az újságírónak nem ezt nyilatkozta, de a gyűlölet amit a az IB a volt elnökre gyakorol rögtön újságot alapít a méhészek pénzéből! Aztán nézzük az újságcikk elejét. Ön nyilatkozta 20-30 százalékos állomány csökkenés volt jellemző! Ez sem hatalmazza fel önt a tagdíj emelésre! Persze ha Dr. Cserényi Péter nyilatkozatát hallgatva mindenről a méhész tehet. ,, ELFELEJTET MÉHÉSZKEDNI" ö mondta a Francia Intézetben, meg persze meleg is van nyáron. Csak a mélyen tisztelt doktor úr azt felejti el honnan származnak a méhek. Kis tévesztés nincs is talán jelentősége.  Ne is foglalkozunk tovább ilyen pitiáner ügyekkel maga tanult ember meg persze számolni is tud! Mégis, ha a vezetőségi ülésen 72 fő volt jelen 7 napirendi pont van a meghívóban de a hetedik napirendi pont elmaradt, a jegyzőkönyvben mégis kilenc napirendi pont van, és a legjobb, hogy mire a fele vezető hazament nem kevesebben lettek hanem pontosan nyolcvanan. Ez aztán a korrekt jegyzőkönyv erre kelet oly sokat várni. Csak még arra lenék kíváncsi ki számolta meg a jelenlevőket. Ha jól olvasom a Baldavári méhésztárs négyszer kérte a szavazatszámlálók megválasztását de ez nem történt meg. 47 mellette 11 ellene 5 tartózkodás =63
                                                                 48 mellette 12 ellene 5 tartózkodás=65
                                                                 60 mellette  0 ellene  1 tartózkodás=61
                                                                 64 mellette 12 ellene 4 tartózkodás=80
Talán mégis jó lett volna az a szavazatszámláló bizottság! Szerintem cserélje le a jegyzőkönyv írót vagy legközelebb kérje meg az OMME másik nagy ellenségét Dr. Körmendi Rácz Jánost számolja össze ezeket a bonyolult műveleteket, neki ez nem probléma.

Most én vagyok úgy, mint a KISKAKAS, majd holnap este folytatom. Persze csak akkor, ha van rá igény!                                                           

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #66 Dátum: 2013. December 16. 07:16 »
Hűtlen Alattvalóim!

Ne gyűlölködjetek! A jegyzőkönyvvezető és a hitelesítők majd elviszik a balhét, elvégre ti választottátok meg őket.

Tiszteljétek királyotok!

Megértettétek??????????!!!!!!

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #67 Dátum: 2013. December 16. 07:29 »
Kedves Lilla!
Biztosan korán van, ezért nem értettem hozzászólásod!
Kinek vagyunk alattvalói mi méhészek?
Na azt döntsük el az OMME-ben ki is a király?
Mert,hogy nem Dr.Mészáros László az tuti!
Annyira döntésképtelen, hogy még azért is képes telefonálni,hány cukrot tehet a saját kávéjába!
Ezt nevezi ő demokratikus működésnek.
Majd az "évértékelőjére" részletesen válaszolunk, csak erőt gyűjtünk mert letaglózott a rengeteg elvégzett feladat amit közölt velünk. Most azt állítjuk össze, hogy mit kellett volna csinálni,és mit ígértek, mi nem lett teljesítve. Ezt mélyen titkolják.
Majd itt olvashatod kedves Lilla Te és a méhészek is. Ők döntenek ki lesz a királyuk!
Én olyant szeretnék, aki farmernadrágban, hétköznapi eleganciával védi ágazatunk és a méhészek érdekét, nem frakkban lakcipőben villog mint egy bankár!
Na ő a mi királyunk!
Üdvözlettel: Nagyernyei Attila


*

zümi

  • *****
  • 1382
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #68 Dátum: 2013. December 16. 10:51 »
Szia Attila!

Nem is mondtad, hogy elnökünk rokona is csatlakozott hozzánk :o
"Tiszteljétek királyotok"???
A királyságnak már rég vége kedves Lilla!!!

Üdv: Zümi
Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy.

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #69 Dátum: 2013. December 16. 22:14 »
Kedves Lilla!
Lehet sokan sajnálják, hogy a tisztelet születéskor csak nagyon keveseknek adódik meg a mai rohanó világban, tehát marad a következő verzió ki kell érdemelni.
 Üdv. jani bátya

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #70 Dátum: 2013. December 16. 23:38 »
Jó estét!

Valaki nem oly rég azt írta. hogy vannak OMME katonák. Lám igaz a hír mivel BENJAMIN közlegény nem fogott kezet Nagyernyei Attilával Kalocsán. Pedig ha valaki tudja akkor ö katona tiszt volt. Háborúban is megadták az ellenfelek a tiszteletet egymásnak. De BENJAMIN közlegény jó katona és szót fogad felettesének! 

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #71 Dátum: 2013. December 17. 10:37 »
Sokan ezt hajlamosak el feledni ,jani bátya .Azt hiszik ez nekik megjár.   Űdv:Antal

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #72 Dátum: 2013. December 17. 20:27 »
QUQURIQ!

Szép jó estét mindenkinek!
BÉNI BÁCSI TALPA ALATT EGYSZER MÁR NAGYON ÉGETT A TALAJ!
Majdnem megvált az OMME Tőle!
Persze ezt már Ő elfelejtette!
Bénikém! már megint rossz lóra tettél! Ez a Te dolgod!

Most meg Hartán Bizonygatta Mészáros Elnök úr, hogy milyen jó az OMME vezetése, mennyi mindent értek el!
Ki is jöttem, hogy egy kicsit informáljalak Benneteket., nekem felfordult a gyomrom!
Az a Baj, hogy Elnökünk el is hiszi amit mondogat.
Hatalmas retorika, láttam, hogy a pókokat is meggyőzte a sarkokban. Abból pedig volt bőven!
Na indulok is vissza, hogy nehogy a kakas szemem lemaradjon valamiről!.......

A tudósító Kiskakas!

*

zümi

  • *****
  • 1382
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #73 Dátum: 2013. December 17. 20:35 »
Mindent tudó igazmondó kakasunk!
Figyelj "erősen" mert bízunk benned!!!
Remélem lesz ma Hartáról származó népmesénk :D
« Utoljára szerkesztve: 2013. December 17. 21:31 írta zümi »
Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy.

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #74 Dátum: 2013. December 17. 20:41 »
Kiskakas! Már aggódtam érted, azt hittem tán a kondérban végezted!
Az elnök úr meg ha sokat hajtogatja, hát előbb-utóbb legalább ő elhiszi magának a nagy érdemeket!