Kakaskukorékolás

  • 4212 válasz
  • 1698000 megtekintés
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3960 Dátum: 2020. Január 11. 19:46 »
Gondolom aki figyeli írásaimat észrevette, hogy a hétet Erdély Országban töltöttem.
Rendesen hideg volt arrafelé, és némi hó is.
Látványosan fejlődik Románia, rengeteg autópálya épül, havonta adnak át új szakaszokat.
Nálunk meg nyomjuk csak a stadionokat, oda ahova senki sem jár.
A gázolaj átlagára átszámítva, 380-390 Ft MOL kúton!
Minket magyarokat jobban lehet szívatni, nem háborog a nép.
A mézárakat láttátok a fotón.
A piacon kicsit emelkedett nyár óta.
Termelőtől szép akácmézet nehéz 3.000 Ft alatt megkapni.
A boltokban meg jóval magasabb.
Finom ételek, és egy színházi előadás gazdagította magán programunkat.
Utoljára Rónai Pista Bácsival tudtam Erdélybe kirándulást szervezni.
Azóta csak néhány méhész jelentkezik.
Kár.
Nagyernyei Attila

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3961 Dátum: 2020. Január 11. 19:58 »
Kinek a pénzén utazol te, hol itt vagy, hol meg ott.
Ahogy hallom ennyit nem pergettél.

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3962 Dátum: 2020. Január 11. 20:17 »
Rossz az informátorod.
Üdv:
Nagyernyei Attila

*

oszkár

  • *****
  • 1133
Re:Hír-les
« Válasz #3963 Dátum: 2020. Január 12. 12:37 »
Egy "mérleget " készíthetnétek!

Mindenki hozzászólhatna,ne én tegyem meg .
"Érdemek" ,"bűnök".
5 éve olvasom a fórumot ,vita ,veszekedés, személyeskedés ,cenzúra,kitiltás "csámcsogás" a multon! Ez a jellemző! Haladni meg sehová!

Mielőtt meg nem kérdezik:
" hogy tiszta gáz az egész, hol vannak a javaslataitok?"
A javaslatom: A támogatások elosztását kivenni az OMME kezéből!!

Nagyot változna a "világ"!

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3964 Dátum: 2020. Január 13. 07:51 »
A profik elnöke, az OMME elnökségi tagja (Tükör) válaszolt Takács Ferenc levelére.
Nézzétek csak mit ír!
"A Mészáros gatya letolása valószínű nem volt egy szerencsés dolog(mondjuk meg: hülyeség volt), ott a vita hevében pár szemközt is. De alpári szint ez akkor lett, amikor Nagyernyei ezt nagy nyilvánosság elé tárta és el kezdtek ezen csámcsogni."
Téved Bezzeg László.
Az nem pár szem volt, de nem gond ha nincs tisztában vele.
Ezzel az egy mondatával teljesen elárulta magát hova is "húz".
Gyakorlatilag engem nevez alpárinak, aki (nem elsőként) de nyilvánosságra hoztam ezt a dolgot.
Persze az ő szemszögéből jobb lett volna ha nem, mert akkor még mindig Dr.Mészáros az elnök.
Egyébként azt írja...mondjuk ez hülyeség volt.
Az én megítélésem szerint a hülyeség nem ez a kategória.
Nézzük tovább mit válaszol Takács Ferencnek:
"Ez akkor lehetne "hazugság" ha írtam volna ilyet. Attila szokása az ilyen csúsztatás."
Arra kérem Bezzeg Lászlót legyen olyan kedves ne évek múlva reklamáljon, ha valami szerinte nem fedi a valóságot, és akkor azonnal tudok rá válaszolni.
Most is megteheti még ha konkrét eseményt ír, ahol csúsztattam.
Érdekesnek tartom, hogy Takács Ferencnek írt válasz levelében folyton én jutok az eszébe.
Nagyernyei Attila

*

izso60

  • *****
  • 558
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3965 Dátum: 2020. Január 13. 15:34 »
Üdv.Uraim!

A profik elnöke, az OMME elnökségi tagja (Tükör) válaszolt Takács Ferenc levelére.
Nézzétek csak mit ír!

Téved Bezzeg László.

Érdekesnek tartom, hogy Takács Ferencnek írt válasz levelében folyton én jutok az eszébe.
Nagyernyei Attila

Lehet hogy neked érdekes,de másoknak nincs ebben semmi érdekesség.

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3966 Dátum: 2020. Január 13. 21:21 »
Brekeke-brekeke,befagyott a pocsoja.
 A farnc se gondolta, hogy a "hegyen" meg olyan meleg van.
 Kedves Takács Ferenc. Méhész. Ember, és Magyar barát. /legalább annyira Magyar barát mint a Nagyernyei Attila/ A"legnagyobb" által beírt, valószínűleg Bross megsegítése indította beírás miatt a ződön, amihez kerülővel ugyan, de hozzá jutottam. / Ki vagyok tiltva./
/Úgy látszik már nem nekem kell ébren tartanom némi lángot, veszekednek nélkülem is rendesen./
Szóval, mivel én tudom, a béka brekegés nem hallatszik az égig, /bezony még az omme központjáig sem./ nem hogy Takács úrig, ezért halkan, és csendesen csak két dolog.
1./Kedves Takács úr, össze esküvés elméletek azért vannak , mert vannak össze esküvések, és bizony nem teszi semmissé ezeket az sem, hogyha mi magunk, /már mint akik ebben részt vesznek/ csak úgy kimondjuk pacekba, hogy ezzel nevetségessé tegyük a gyanút. /Aki olvasta ezt a ződön tudja miről beszélek./
2./ Mészáros "gatyaletolását" elitélem.
 DE! Ismerve az Urakat, akik előtt megvillantotta a fehérneműjét, nagyon is megértem Mészáros urat, mert ők mást nem is érdemelnek.
Ez bebizonyosodni látszik az utóbbi időkben.
Mindezek ellenére üzenem, kedves Takács úr, és Bross úr, hogy mi itt a mocsárban szeretünk benneteket, csak befagyott a seggünk, mivel a méz árából nem jut tüzelőre sem.
« Utoljára szerkesztve: 2020. Január 13. 21:29 írta Sagittarius A »

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3967 Dátum: 2020. Január 14. 11:33 »
Azért nem túl magas színvonalúak a megnyilatkozásaid Vivaldi.
Egyszer botozni akarsz, egyszer szégyen táblára tetetnél, aztán a magyarságomat firtatod.
Szerintem beleragadtál az iszapba a tó fenekén.
Ilyen negatív, kötekedő, mindenben a rosszat látó emberrel még nem volt dolgom.
Egyébként a mocsárban te vagy, engem ne sorolj oda.
Sajnos a Fekete-Fehér Méhészklub színvonalának nagyon ártalmasak az írásaid, de lehet ez a célod.
Nagyernyei Attila

*

linen

  • ***
  • 117
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3968 Dátum: 2020. Január 14. 11:56 »
Már csak pár ember miatt nézek fel a fórumra, köztük van Vivaldi is még akkor is ha néha nyers a stílusa.
Veheted személyeskedésnek is ha akarod Attila, de teljes mértékben OMME fórumot csináltál a fekete fehérből.
Írtad, hogy elkezdődött a kampány, de eszed ágában sincs nyitni egy topikot ennek a témának, szösszenetek a jelöltekről, kit látnátok szívesen az OMME élén, javaslatok a leendő jelölteknek, milyen elvárásaik vannak a méhészeknek a jelöltekről? , jelöltek kampányfelülete stb.... témákkal.
Azért mert te letetted a voksodat a jelenlegi elnök mellett aki elméletileg nem is indul a választáson az még nem jelenti azt, hogy a fórum látogatói nem kíváncsiak másra.
Egy demokratikusan működő fórumon lehetőséget kell adni minden platformnak.
Te minden eszközzel elnyomod azokat a megnyilvánulásokat amelyek nem egyeznek a nézeteiddel.
Méhésznek lehet jó vagy önmagad  és pár ember szerint, de mint fekete fehér fórumtulajdonos egyre silányabb minőséget mutatsz fel.
Lehet érte megköpködni, ez is egy! vélemény.

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3969 Dátum: 2020. Január 14. 17:15 »
A ti stílusotok a köpködés.
Ez a klub a méhészeti közélet kitárgyalása miatt jött létre.
Gondolom az OMME honlapján fent lesznek a jelöltek, motivációs bemutatkozó levéllel.
Mik az elvárásai a méhészeknek?
Ha engem kérdezel, egyet biztosan tudnék mondani mi az elvárásom.
Bárki is lesz az OMME elnöke azt el kell fogadni...
Az elnökség pedig egy célért dolgozzon, nem úgy mint most a 4 muskétás az elnök ellen.
A többi már jön magától.
Ha egyfelé húznak akkor talán haladnának is.
Nekem meg ez a véleményem.
Vivaldi stílusa?.....hát mit is mondjak.
Egy kocsmában, néhány sör mellett elmenne.
Akinek ez tetszik, szíve joga.
Szerinted a Zöldről miért tiltották ki?
Látod itt meg szabadon vagdalódzik, botokkal fenyeget.
Mi ez ha nem szabad  véleménynyilvánítás?....csúf béka módjára.
Nagyernyei Attila
 
« Utoljára szerkesztve: 2020. Január 14. 17:32 írta Nagyernyei Attila »

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3970 Dátum: 2020. Január 14. 18:05 »

Bárki is lesz az OMME elnöke azt el kell fogadni...



Bizony. De ugye volt egy kivétel? Emlékszel? Ugye Dr. Mészáros alatt is így kellett volna lennie. Akkor másként láttad?
Ezt is:
A ti stílusotok a köpködés.


Az elnökség pedig egy célért dolgozzon, nem úgy mint most a 4 muskétás az elnök ellen.

Sorold fel az eseményeket! Így nem értjük. Azt is írd le légyszíves, ezeket kitől hallod?


Vivaldi stílusa?.....hát mit is mondjak.
Egy kocsmában, néhány sör mellett elmenne.
Akinek ez tetszik, szíve joga.
Szerinted a Zöldről miért tiltották ki?


Én úgy tudom nincs kitiltva, csak valószínűleg elfelejtette ott is a jelszavát, és ebből fakad a félreértés. Valószínűleg amikor a nemzetközi űrállomáson volt, lefagyott a gépe.  ;D Jó volt szóba hozni. Ha akarná, megkeresné Tsanyit, vagy Zsírosméhészetet, ők biztosan segítenének neki. Ebben az esetben nem jól gondolod Attila, de nem te vagy a hunyó, mert Vivalditól kaptál rossz információt szerintem, mint Petrustól tegnap. Geddekas is írhatna oda, csak hát belefáradt. Ha érdekel valakit, és netalán beszélnék valamelyik moderátorral odaát, akkor szívesen rákérdezek. Szerintem...

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3971 Dátum: 2020. Január 14. 18:15 »


111 a vendég, 6 tag

Aktív felhasználók az elmúlt 15 percben:
kolbasz, molnarzoli75, izso60, Elek, Malya Péter, Meki

Mai legaktívabb: 854. Összesített legaktívabb: 859 (2019. November 20. 00:21)



Jenő csak neked és itt. ;D
 :D

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3972 Dátum: 2020. Január 14. 19:12 »
Magamról nem szeretek beszélni, se másról, csak azt amit ide leír.
És Attila leírta már egy párszor mit is tart igazából a Magyarokról, tehát ebből csak arra kell következtetnem, hogy ő valami más.
 A stílusom nyers, az szent igaz. Mert az igazság egyszerűen megfogalmazható, tehát nem lehet megfőzni, ezért az általában kemény. De, mondhatom azt is, hogy majdnem mindig. Mert az igazság csak úgy szembejön, bárki bárhogy is próbálja kikerülni. És most mintha kezdene szembe jönni, igaz Attila?
De mindenki tudta, egyszer eljön ez az idő is. Te is Attila, csak te valamiért, te időközben nem kaptál észbe, mint a kontroll csoportos elvbarátaid, és nem falcoltál le valami mellék útra. Ők megtették, talán rá jöttek, az igazsággal ütközni kurva kellemetlen.
A méhész közélet neked abból áll, hogy elmondunk mindent, csak Takácsot és Bross urat ne emlegessük.
 De aki kurvának áll, vagy omme elnöknek, az számítson rá, hogy b.sz.gatni fogják.
Ez vonatkozik az új elnökre is, ha lesz ilyen.
Amúgy meg nem tudom be léphetnék e a zöld fórumra, nem is próbáltam.
Az említett urak nem barátaim, mint ahogy Bezzeg sem az, és nem is adok neki igazat, ha nincs igaza. De, ha az van, akkor nem tudok mit csinálni.

Még egy valamit Attila, és ez melletted szól,és ez becsülendő benned, és ez nem irónia, egy valami miatt becsüllek, ez pedig az, hogy innen még nem zártál ki.
Nem tudom ez miért van? Nem tudom ezt megmagyarázni, de úgy érzem ezt is le kell írni az igazság kedvéért.

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3973 Dátum: 2020. Január 14. 19:28 »
Akkor elmondom miért nem zártalak még ki.
Azért nem zárlak ki, és (senkit nem fogok)hogy az én véleményemmel nem ért egyet vagy kritizál.
Pedig sokszor írsz sületlenséget, ami arra utal hogy kevés információval rendelkezel.
És még valami.
Akár milyen furcsa de vannak  olyan részei írásaidnak amivel egyet értek, de szósz amit mellé teszel sokszor sértő.
Más típusú emberek vagyunk, másként látjuk a történéseket, de ettől még nem tartalak ellenségnek.
Nagyernyei Attila

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3974 Dátum: 2020. Január 15. 10:40 »
A tájékozatlanságomból fakadó sületlenségeimről.
Nem győzöm elmagyarázni, minden tevékenysége az elnöknek vagy a vezetőségnek azon múlik, hogy az hasznos e a tagságnak.
Mondanák egy példát, de sajnos muszáj vagyok a politikából ide citálni.
Antall József miniszterelnökről mondták, hogy 24 órát dolgozik.
Lehet, hogy ez igaz is volt. De, jobb lett volna, ha egy órát sem dolgozik, vagy egy percet sem, mert annyi kárt csinált az országnak és a szavazóinak is, / én magam is rá szavaztam/ hogy jobb lett volna, ha nem csinál semmit, előbbre jutottunk volna.
Lehet, hogy Bross sokat dolgozik, / bár én ezt kétlem, és az is kérdéses, hogy kinek az érdekében/, de annak semmi pozitív eredménye a tagságot illetően.
Én azt mondom, ajánljunk fel neki, 1 millió forint fizetést, azzal a kitétellel, hogy soha többé nem teheti be a lábát az omme központba. Biztos, hogy még így is jobban járunk, mi méhészek.