Kakaskukorékolás

  • 4212 válasz
  • 1689579 megtekintés
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3480 Dátum: 2019. Április 30. 22:39 »
Vivaldi!

Te nem nézed királyi tv-ket.
Most nyilatkozott a kedvenced.
Látod milyen sok mindent összehozott?
Te meg azt mondod nem csinál semmit.

Egy kis idézet Tőled!A nevet Józsiról Petire változtattam meg benne.

“Mindenesetre csak mondanám, a politikai élletben, valamint a közélletben való részvétel, vagy valakinek az ilyen nagyságrendű gyűlölete, amit te tanúsítasz a Bros Péter iránt nem vezet hosszú életre.
 Peti emlegetése ugyan is úgy felviszi a vérnyomásod, hogy észre sem veszed de meg üt a guta.”
Várom tetteim dicséretét!


Csányi Antal
« Utoljára szerkesztve: 2019. Április 30. 22:45 írta Csányi Antal »

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3481 Dátum: 2019. Április 30. 23:07 »
Arany János:A walesi bárdok
(Részlet)

Vadat és halat, s mi az ég alatt
Szem-szájnak kellemes,
Azt látok én: de ördög itt
Belül minden nemes.

Ti urak, ti urak, hitvány ebek!
Ne éljen Eduárd?
Hol van, ki zengje tetteim -
Elő egy velszi bárd!”

Eddig az ídézet.
Hát valahogy ez jutott eszembe miközben az előbb ezt írtam vala:”várom tetteim dícséretét”.

Vadat és halat, s mi az ég alatt
Szem-szájnak kellemes,
Azt látok én: de ördög itt
Belül palócok megmondója.

Ti urak, ti urak, tarjányi hősők
Ne éljen Antal?
Hol van, ki zengje tetteim -
Elő egy tarjányi bárd!”

Csak bátran!Mán így lassan május elsején,ezen á szent napon ilyenek jutnak eszembe.
Előre a Jenői úton!
Tovàbb a megkezdett gyalázások útján!
Éljen május elseje!

Hős Facebook sztárunktól,Dózsa György véritől aki ha már vezeti 13699 vagy mit tudom én 156399 követőjét azon a hirős közösségi oldalon kiegyenesített kászávál,kérdem én.
Á nágy sereggel mé nem dönti-e mán be Bross királyságát?

Csányi Antal
« Utoljára szerkesztve: 2019. Április 30. 23:23 írta Csányi Antal »

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3482 Dátum: 2019. Május 01. 05:07 »
Nem én kezdtem szidni a fő palóc eddigi élete során létrehozott dolgokat hanem Te.

De Te annyira el vagy szállva a gyűlölettől, hogy ezt már észre sem veszed!  ;D

Én csak erre szerettem volna felhívni a figyelmedet, de látom nem ment át!

Mint lentebb írod az általad kedvelt embernek mindenhez köze van ami eddig történt az OMME-ba!

Akkor Te vagy nem tudod miket írogatsz vagy Te nem csak az elnök urat gyűlölöd hanem a 2. számú vezetőt is! 

Mint már írtam én nagyon sajnálom szegényt (főleg miattad), de a véleményem róla nem változott és nem is fog.........

Majd legközelebb ha megint belesz@rsz a ventilátorba, ne csodálkozz ha esetleg a számodra kedves vezetők is illatozni fognak....
bár vannak olyanok akiknek csak a más sz..... büdös.

Te olyan vagy?
Szabó György

Az életben egy dolgot jól jegyezz meg!
Az emberek soha nem változnak,
csak te ismered meg őket jobban!

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3483 Dátum: 2019. Május 01. 07:24 »
Vivaldi!
Nem gondoltam, hogy ennyire tájékozatlan vagy amikor ezt írod:
" Szerintem meg az általad emlegetett ember nincs döntési helyzetben, ..."
Miről beszélsz?
Az OMME elnöksége hajtja végre a küldöttgyűlés határozatait, és döntéseket hoz.
Ne tedd magad nevetségessé, különösen úgy ha ekkora az egód, hogy 13.500 méhész képviselőjének gondolod magad.
Egyébként az OMME mióta vesz részt a mézkereskedelemben?
Elolvastad te egyáltalán a hatályos alapszabályunkat, vagy csak brekegsz?
Nagyernyei Attila


*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3484 Dátum: 2019. Május 01. 21:35 »
Idézet
Az OMME elnöksége hajtja végre a küldöttgyűlés határozatait, és döntéseket hoz.
Hát ezt hogyan is kéne gondolnom. Magyarázd el lécci, hogy a tavalyi küldöttgyűlésen hozott határozatok és a megvalósult érdekképviseleti lépések között miért ég és föld a különbség?

Magyarázd el lécci, hogy miért lett a 2 millió hektáros méhmérgezés miatt semmi érdemi cselekedet?

Magyarázd el lécci, hogy ki a jó fene hatalmazta fel az OMME elnökét és elnökségét, hogy lazítsa a méz minőségi paramétereit?

Soroljam a többit? Előszedjem Bross Péter megválasztása előtti és soha be nem tartott ígéreteit? Szóval ki is a nevetséges? Hát nem Vivaldi!
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3485 Dátum: 2019. Május 01. 21:43 »
Küldöttek elfogadták a beszámolót?

Felügyelő bizottság elfogadta a beszámolót?

Ez a demokrácia!

Nem mindig az van amit szeretnénk!  ;)

Szabó György

Az életben egy dolgot jól jegyezz meg!
Az emberek soha nem változnak,
csak te ismered meg őket jobban!

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3486 Dátum: 2019. Május 01. 22:54 »
Küldöttek elfogadták a beszámolót?
Felügyelő bizottság elfogadta a beszámolót?
Ez a demokrácia!
Nem mindig az van amit szeretnénk!  ;)
Az általad küldött két szavazó ember mindent kétely nélkül megszavazott mindent, most meg pattogsz, hogy bajok vannak. A helyedben inkább hallgatnék, mert erre a demokráciára vágytál. Megkaptad.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3487 Dátum: 2019. Május 02. 06:11 »
Nagyon régen jártál nálunk Geddekas, emiatt érezhető a tájékozatlanságod amikor ezt írod:
"Magyarázd el lécci, hogy ki a jó fene hatalmazta fel az OMME elnökét és elnökségét, hogy lazítsa a méz minőségi paramétereit? "
Minden küldött és a "4 muskétás" is választ kapott a hasonló badarságokra.
Sajnos nem látlak mostanában OMME rendezvényeken ez lehet az ok, hogy semmit nem tudsz.
Nagyernyei Attila

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3488 Dátum: 2019. Május 02. 07:16 »
 :o

Amikor Én voltam akkor 4-en voltunk!

Nem én küldtem őket hanem az egyesület választotta őket és az Ő kötelezően képviselendő álláspontjukat szavazták minden esetben!  ;D

Csak egyszer volt egy valaki aki nem a megbeszéltek szerint cselekedett, ezért le is mondtam az elnökségről!  :)

Vajon ki lehetett ez?

A mostani kifogásolt vezetők választásakor nem én voltam az elnök és nem én küldtem a küldötteket............. ;D ;D ;D ;D ;D

Vajon ki lehetett az elnök?

Szabó György

Az életben egy dolgot jól jegyezz meg!
Az emberek soha nem változnak,
csak te ismered meg őket jobban!

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3489 Dátum: 2019. Május 02. 09:26 »
 Kedves Attila, Walker és hasonlók.
 Ti ezzel mismákoljátok el a dolgot, hogy senki, tehát én sem képvidelek 13000 magyar méhészt. De mivel a méhészklubbon már majdnem 16000-en vannak, feltételezhető a méhészek legalább egy negyede nem is omme tag.
 Ezért bátran mondom, legalább 13000 magyar méhész sz@rja le, hogy ti mit kínlódtok odafenn.
 Az omme 3 éves munkája meddő. Semmire sem jó. Semmi eredménye.
Semmi értelme.
Nyilván a küldötti rendszer sem véletlen, így ugyan is nem kérdezhető meg a tagság, mert a küldötti rendszer teljesen leválaztja a tagságot a vezetőségről , főleg az elnökről.
 Mára a küldötti rendszer totál csőd.
 Le merem fogadni, hogy az ország ban 3 helyen sincs meg az 50%+ 1fő küldött választáskor.
 Másrészt mindenki érzi, hogy semmi értelme, a küldöttek jelenlétének. A küldötteknek semmi jelentőségük. Az omme felépítése mára teljesen szét lett zilálva.
 Ezért van az amit Malya Péter ír, hogy úgy kell bekönyörögni az autóba embereket aki ún . nevezett küldöttek, mert lassan oda jutunk, hogy nem akarja senki a nevét adni hozzá. Ez nem így lenne, ha értelmét látnák a küldöttiségnek.
Ezért mivel az omme felépítési rendszere csődöt mondott, szükséges elő lépni olyan népvezéreknek aki valami megoldást keresnek.
 Hogy kik lesznek azok? Majd meglátjuk. Még korai hozzá az idő, hogy színre lépjenek. Még korai.

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3490 Dátum: 2019. Május 02. 13:49 »
Vivaldi!

Te nem nézed királyi tv-ket.
Most nyilatkozott a kedvenced.
Látod milyen sok mindent összehozott?
Te meg azt mondod nem csinál semmit.

Egy kis idézet Tőled!A nevet Józsiról Petire változtattam meg benne.

“Mindenesetre csak mondanám, a politikai élletben, valamint a közélletben való részvétel, vagy valakinek az ilyen nagyságrendű gyűlölete, amit te tanúsítasz a Bros Péter iránt nem vezet hosszú életre.
 Peti emlegetése ugyan is úgy felviszi a vérnyomásod, hogy észre sem veszed de meg üt a guta.”
Várom tetteim dicséretét!


Csányi Antal

Bizonyára nektek furcsa ezért érthetetlen, de hidd el van ilyen.
 Kijelentem és megesküszöm mindenre ami nekem kedves, semmi féle haragot nem táplálok Bross Péter személye iránt. Sem családja sem kinézete, semmi más dologban. Vele személyesen nem is foglakozok, mert nem érdekel.
 Csak egyetlen egy dolgot nem bocsájtok meg neki, a 27 éves tagságom okán, hogy hová züllesztette le az omme-t.
 És teszem ezt az alapítók nevében is, akiket mértatlanul a feledés homályába száműzött.
Akik, ha tudták volna akkor, hogy mi lesz az omme-ból, bizonyosan nem alapították volna meg.

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3491 Dátum: 2019. Május 02. 14:03 »
Kedves Zenészféle és hasonlók....

Ezt a szétzilálást is a nyakába varrod?
Szerinted kínlódik?

Tudod nélküle semmi sem történt...........

Akkor most mi van?
Ennyire gyűlölöd, vagy nem gondolkodsz?

Népvezér nép nélkül........ :o á nem  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Szabó György

Az életben egy dolgot jól jegyezz meg!
Az emberek soha nem változnak,
csak te ismered meg őket jobban!

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3492 Dátum: 2019. Május 02. 16:34 »
Mi ez rejtvény?

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3493 Dátum: 2019. Május 02. 17:05 »
Nehezedre esik egy kis gondolkodás?  ;)
Szabó György

Az életben egy dolgot jól jegyezz meg!
Az emberek soha nem változnak,
csak te ismered meg őket jobban!

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3494 Dátum: 2019. Május 02. 20:11 »
Nekem sem megy a gondolkodás írásaidat olvasva.
Két dolgot kérek.
1. A kódot.
2. A szer nevét. (Privátban ha tiltott.)  ;D