Etetés

  • 965 válasz
  • 417837 megtekintés
Re:Etetés
« Válasz #660 Dátum: 2018. Június 13. 18:06 »
Nem kell a szirupba tenni az élesztőt. Virágtálcába berakod a keretekre. Ha kell nekik, akkor indul a fürdőzés. Nagyon szeretik.

Re:Etetés
« Válasz #661 Dátum: 2018. Július 24. 08:50 »
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni hogy a külső itatóra hogyan történik a méhek rászoktatása? Sima vízhez kell méh valamit hozzáadni?
A belinkelt itató ( 10 literes) ellátja 25 méhcsalád napi vízszükségletét?
Köszönöm a segítséget!
http://vernalis.hu/termek/szabadon-allo-kulso-itato-10l

*

neo

  • *****
  • 939
Re:Etetés
« Válasz #662 Dátum: 2018. Július 24. 12:45 »
Sót kell belerakni. 10 literhez én egy teáskanálnyit szoktam.

Re:Etetés
« Válasz #663 Dátum: 2018. Július 30. 07:39 »
Sziasztok! Etetőszirup készítéssel kapcsolatban (víz+cukor) szeretném kérdezni, hogy nagyobb állománynál hogyan célszerű elkészíteni? 50 családhoz kellene készíteni. Az jó, ha pl. 60 literes hordóba beleöntöm a cukrot, ráengedek forró vizet, és összekeverem keverőszárral? Feloldódik úgy a cukor rendesen? Vagy ti hogy csináljátok? Eddig tűzhelyen melegítettem lábasokban, de az már nem életszerű a mennyiség miatt. Köszi előre is a válaszokat.

Re:Etetés
« Válasz #664 Dátum: 2018. Július 30. 08:04 »
Sokféle megoldás létezik. Én 120 literes hordókban keverem a szirupot. De először mindig a meleg vizet öntőm bele. Kb. 50-60 litert. Ráöntök 75 kg cukrot. Megkeverem, hamar feloldódik benne a cukor. Majd teljesen feltöltöm a hordókat vízzel. A melegvíz előállítása mindenkinél a maga lehetőségeinek, igényeinek alapján változik. Én egy 70 literes üstben, fatüzeléssel melegítek vizet.

Re:Etetés
« Válasz #665 Dátum: 2018. Július 30. 08:25 »
Melegítés nélkül 1 darab léccel keverek hordóban. Tökéletes.

*

csumi

  • *
  • 30
Re:Etetés
« Válasz #666 Dátum: 2018. Július 30. 09:48 »
200 literes hordó, alján és közepén (legalább) 1"-os hordóátvezető
http://www.ontozeswebaruhaz.hu/3628-atvezet-3-4-manyag-tomitessel-anyaval.html
Alsó a szívóág, 32-es KPE csővel erősebb kerti (örvény)szivattyúra (preferált 1000W fölött) rákötni, fölső ágon megy vissza. Fölső csatlakozóra belül lehet kanyart tenni, amivel állítható a forgatás iránya. Először hideg vizet keringtetjük, majd szórjuk be a kristálycukrot. Melegíteni nem kell, de az alján lerakódó cukrot érdemes fellazítani léccel/fakanállal. Ha slagon nyomatjuk ki, kell egy T elágazás a szivattyú fölé (hordó és slag iránya), meg két golyóscsap is az elágazás két oldalán, amivel lehet ezt beállítani, hova menjen. Golyóscsap lehet olcsóbb is.
http://www.ontozeswebaruhaz.hu/3211-manyag-golyoscsap-3-4-bb.html?search_query=golyoscsap&results=52
Szivattyú (járókerék) mennyi idő után kopik el, nem tudom megmondani... Minél sűrűbb a szirup, szivattyút annál inkább megkínozza, kis teljesítményűt pl. 750W a túlmelegedés leállíthatja.

*

wr

  • *****
  • 889
Re:Etetés
« Válasz #667 Dátum: 2018. Július 30. 10:46 »
Az 50 családhoz még tökéletesen elég a régi keverőtárcsás mosógép. Én elvből sem szoktam híg sziruppal etetni, ilyenkor meg kifejetetten nem ajánlott, hogy ne tetézd még jobban a mérgezés hatására kialakult nozémát.
Nálam az arány, 1 kg cukor és 6,5-7dl víz. Beleöntöd a forróvizet a mosógépbe, elindítod, majd lassan beleadagolod a cukrot. Forgatod kb. 10 percig, az utolsó 1 percben hozzáadod amit szoktál (vitamin, toxineltávolító, szenteltvíz, stb.),  :) majd 5-10-20 vagy akárhány literes kannákba töltöd, este naplementekor pedig beöntöd nekik.
A száraz etetés is jó, csak az tovább tart mert lassabban viszik le. Napközben beöntesz 1-2 kg cukrot az etetőbe, és esténként meglocsolod 1,5-2,5 dl langyos vízzel. Az 1 kg cukrot kb. 3-4 nap alatt nyalogatják így el. Erre nincs örömrepülés és kutatás sem mint a szirupra.

Re:Etetés
« Válasz #668 Dátum: 2018. Július 30. 13:32 »
Wr.
A híg szirup miért támogatja a nozémát?

Re:Etetés
« Válasz #669 Dátum: 2018. Július 30. 13:45 »
A jó öreg Hajdú mosógép.   :D

100 családnak elég szirup elkészítésére bőven megteszi.

Re:Etetés
« Válasz #670 Dátum: 2018. Július 30. 14:05 »
Köszönöm, hiánypótló praktikák :)

*

wr

  • *****
  • 889
Re:Etetés
« Válasz #671 Dátum: 2018. Augusztus 01. 20:54 »
Wr.
A híg szirup miért támogatja a nozémát?
Nem tudtam eldönteni, hogy ez most egy rendes kérdés, vagy csak amolyan ironikus, mert annak megfelelően válaszoltam volna rá. Egyébként ugyanazért mint a híg eleség.

Re:Etetés
« Válasz #672 Dátum: 2018. Augusztus 02. 07:23 »
Nem iróniából kérdezem. A méhegészségügy az ökológiai méhészetben című könyvben ezt írják a nozémáról:
,,Járványtan,  kórfejlődés:
A méhek szájon át fertőződnek; táplálkozás, ivás, tisztogató tevékenység folytatása közben veszik fel a kórokozó spóráit. A spórák az emésztőbélbe jutva számukra kedvező környezeti feltételek mellett „kicsíráznak”. A spóra kinyílásához több feltétel egymásra épülése szükséges. A betegség jellemzően csak fiasításos időszakban jelentkezik, a tél során a fiasítás-mentes időszakban teljesen visszahúzódik, ugyanis a telelő méhek sűrű táplálékot fogyasztanak, emésztőcsatornájukban tartalékolnak, amely a spóra kinyílásának nem kedvez. Amint  a  fiasítás  jelentősebb mértékben  beindul,  megváltozik  a  helyzet,  hiszen  a  fiasítás neveléséhez sok vizet vesznek fel a dajkaméhek, az emésztőbél tartalma is hígabb lesz. A fiasításos környezet megjelenése miatt a fészek hőmérséklete is megemelkedik 34-35 °C-ra. A magasabb hőmérséklet és a spórán belüli folyadékfelszívódás  miatt  megemelkedik  a nyomás, a spóra végén található poláris tok fedele kipattan és a lándzsa alakú poláris filamentumon  keresztül  a  spóra  maganyaga bejut a hámsejtek belsejébe. Ebből az amoeboid kétmagvú csírából több szaporodási folyamaton keresztül, a hámsejt elpusztulását követően az új spórák közvetlenül  a  bélcsatornába  jutnak."
Tehát akkor a híg szirup miatti több folyadék felvétele ilyenkor is növelheti a nozéma esélyét? Mivel a könyvben tél végi állapotot írnak le, amikor a méhek lehet, hogy akár 3 hétig ki sem tudnak repülni, tehát eddig nem is tudnak ürítkezni. De most minden nap kijárnak, így akár még csökkentheti is a nozémát, mert ,,átpucolja" a sok folyadék a méhek belét. De ezt nem mondom, csak kérdezem, mert eddig én ezt így gondoltam, meg mondták is néhányan. De ha nem így van, gyorsan le kell állni pl. az 1 kg cukor 3 liter vizes serkentéssel, mert akkor annak semmi értelme.

Re:Etetés
« Válasz #673 Dátum: 2018. Augusztus 02. 07:50 »
MOST KOMOLYAN MONDOM  az ember felkel, betömi futva a reggelit és eközben elolvassa a szüleményeket. Elbaszták a napját. Direkt?  :o
Nagyernyei nem veszi észre, hogy már nem a "Mészi" csapat a vezetőség, és még mindig kutyázik, -miközben méhészeteket végzett ki a napraforgó, és most lapít főnökével együtt, a többi legalább hallgat  :-[- és azt a méheüs továbbképzést is élteti, amit nem méhészek, vagy nagyrészt szakmai analfabéták tartottak a viszonylag képzett eüsöknek, miközben mi jókat röhögtünk rajtuk, és mindezt a TI pénzetekből, a nemzeti programmal/ból finanszíroztatva. Tényleg nagy ötlet volt. Valami látszatintézkedés. Na ez is egy etetés! ;D

A tényleges etetéshez meg röviden: etess vazze nyugodtan híg sziruppal most még, de inkább 1/1-el. Ne hallgass a hülyékre, előadókra, főokosokra, hanem azokra, akiknek nincs nozémájuk, és évek óta el kell adniuk az állományuk egy részét, mert nem bírnak a szaporulattal. Éppen a beteg családot segíti a serkentő etetés, ha valami okból elhatalmasodott e betegség. Nem írom le a folyamatot, mert még a nemzeti programból finanszírozott előadók is ismerik, és már mindenkinek a feje búbja is tele van ezzel. Ha úgy érzed baj van akkor etess, ha nem, akkor is, mert most petézik az anyák azokat a méheket, akik majd tavasszal a fészek hőjétől sem fognak csírázó spórával rendelkezni, illetve szarnak rá, szó szerint.
1/3 az nem etetés, hanem itatás :o

*

wr

  • *****
  • 889
Re:Etetés
« Válasz #674 Dátum: 2018. Augusztus 02. 08:01 »
Nekem nincs mikroszkópom,de voltam olyannál akinek van. Évekkel ezelőtt amikor elkezdődött ez a komolyabb mászkálás amit akkor sem értettünk, elkezdtünk vele nézelődni. A mászkálós jelenség minden évben a repcén kezdődött, így először kizárólag a vegyszerekre gyanakodtunk. Aztán évekkel később az volt a fura, hogy a mászkálás megmarad az akácon is, és ami még furcsább volt, hogy a szirupos etetéskor is!
Mondom a cukorban csak nem lehet neo, bár ki tudja. Szóval józan paraszti ésszel, meg a mikroszkóppal arra jutottunk (ami lehet hogy nem így van), hogy a nyári melegben a szirupos etetés (vagy bármilyen hordás) a melegágya az új nozámának, a régi fajtát már nem nagyon találtuk. Azt viszont nem tudom, hogy a spórák önmagukban is elszaporodnának-e ennyire, vagy kell hozzá az, hogy a méhek már tavasszal kapjanak egy komolyabb vegyszerdózist.
A most szotyin mászkáló méhek mintái is kivétel nélkül pozitívak nozémára, ezért is gyanakodnak a hatóságok, és fogják inkább arra, sem mint a vegyszerek hatásának.
Az is biztos, hogy ezen a problémán egyedül az antibiotikum tudna segíteni, ha nem lenne betiltva. Erre jó példa az a néhány méhész aki használja, mert náluk nincs ilyen mértékű mászkálás, és koránt sem esnek össze úgy a családjaik az akác után, magyarul kevésbé fogynak a méheik. Persze, ők a mézük eladhatóságát kockáztatják ezzel a családok épségének javára. Ahogy hallottam, az idén pl. elég sok repceminta lett pozitív az antibiotikumra, amit aztán emiatt nem is vettek meg.
A manapság kapható nonosz, nozesztat, nozevit csak pénzlehúzás, mert a nozéma ellen semmit nem érnek. Ami egyedül ér valamit az az ecetsav, de olyan hígításban az sem ahogy használják, hogy belekevernek 0,5-1%-ot a szirupba. Ennél sokkal töményebben kell adagolni, hogy pontosan hogyan az még rejtély, de az biztos hogy a szirupos etetés nem járható út, hanem csurgatni kell, töményebben , kisebb adagban, mint amikor oxálos csurgatást végez az ember.