Etetés

  • 965 válasz
  • 419721 megtekintés
Re:Etetés
« Válasz #270 Dátum: 2016. Február 29. 15:23 »
Köszönöm a választ! Szép napot! P

Re:Etetés
« Válasz #271 Dátum: 2016. Február 29. 17:28 »
Végeztem a gyúrással, betonkeverő híján kézzel készítettem, hát mit ne mondjak, férfias munka... :D Pedig csak három kiló cukorból készült.

Re:Etetés
« Válasz #272 Dátum: 2016. Február 29. 17:58 »
Javaslom a lepénybe, a sűrűre főzött tölgyfakéreg teát is , de hatásosabb a timol.

Re:Etetés
« Válasz #273 Dátum: 2016. Február 29. 19:03 »
Javaslom a lepénybe, a sűrűre főzött tölgyfakéreg teát is , de hatásosabb a timol.
Értem, de milyen arányban a Timolt? Mondjuk mennyi kell egy kilós lepényhez?

Re:Etetés
« Válasz #274 Dátum: 2016. Március 01. 07:33 »
Először is, maga a recept:

Emulgeált timol keverék

30g timol kristály egy mézes üvegben, adj hozzá 5ml
izopropil-alkoholt. (házi pálinka is megfelel) Helyezd az üveget forró vízfürdőbe az oldódás
meggyorsításához.
Egy másik üvegbe önts 140ml forró vizet, és adj hozzá 1 teáskanál
lecitin granulátumot, keverd el jól, és helyezd ezt is forró
vízfürdőbe. Gyakran kevergesd kb. 10 percig, amíg a lecitin granulátum
fel nem oldódik. Ezután a fel nem oldódott lecitin eltávolításához
leszűrheted a keveréket egy teaszűrővel vagy ilyesmivel. Aztán
egyszerűen add hozzá a feloldott timolt ehhez a keverékhez, és keverd
össze jól. Tejhez hasonlóan fog kinézni.

Használathoz adj 5ml-t minden gallon sziruphoz, és keverd el. [1 UK
gallon = 4,55l, így 1,1ml jön ki literenként.] A szirup ugyancsak
tejszerű lesz, nem úgy mint az eredeti keverékkel.

Ha [napokkal] később kristályok formálódnak a keverékben, melegítsd
újra egy régi lábasban, jobb ha ezt a szabadban teszed.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A  lepényhez kilónként adagolok 1,1 ml-ert.

Re:Etetés
« Válasz #275 Dátum: 2016. Március 02. 19:54 »
Kössz a pontos receptet, nagyon profinak tűnik!

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Etetés
« Válasz #276 Dátum: 2016. Március 02. 19:57 »
A lecitin ilyen pici mennyiségben milyen biológiai hatású? Ha nem biológiai hatás miatt, akkor miért van benne?
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Etetés
« Válasz #277 Dátum: 2016. Március 03. 00:25 »
A lecitin emulgeálóként szükséges.

Re:Etetés
« Válasz #278 Dátum: 2016. Március 04. 18:37 »
Nektek mennyi idő alatt hordják el általában a kilós cukorlepényt a méhek? Gondolom ez változó, illetve több tényező függvénye. Csak azért kérdezem mert nálam nem igazán fogy, elsején adtam nekik, de a fogyás szerintem grammokban mérhető. Egyébként szinte minden nap hordanak virágport, pedig nincs túl meleg, méz is van még bőven, illetve van már fiasítás is. Meddig célszerű bent hagyni? A szirupos serkentésig maradhat? Nem romlik meg? P

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Etetés
« Válasz #279 Dátum: 2016. Március 05. 16:51 »
QUQURIQ !!!

Kérdéseidnek több összetevője van!

Lehet az is, hogy nagyon keményre gyúrtad a lepényt.
Lehet az is, hogy a lepényed megkérgesedett.
Lehet. hogy a lepényt túl savanyítottad.
Lehet, hogy valamelyik alkotó elemből sokat tettél bele.
Lehet, hogy csak a fürt szélére tetted a lepényt.
Lehet, hogy gyengék a családok.
Lehet, hogy az alsó kivágást eltakarja a keretléc.
Az eredeti első receptnél a Freedbit nem, hordták el a méhek.
Amikor megemeltük a cukor adagot a készítményhez képest, kezdték hordani, de vontatottan.
Az volt a megállapításunk, többőnknek, hogy ott ahol jó a virágpor hordás, ott szinte nem nyúltak a Freddbihez.
Nálam, kísérlet képen 2 és fél zacskó saját lepényt hordtak el, addig a feedbíből 30 dkg. fogyott, ugyanannál a családnál. Nálam nagyon jó a tavaszi virágpor ellátás.
Régebben sokan tiltakoztak, a fehérjepótlós lepény ellen!...
Ma még a szakirodalom is elismerőleg szól róla.

Kiskakas

Re:Etetés
« Válasz #280 Dátum: 2016. Március 05. 18:53 »
A családok 8-9 NB keretre lettek szűkítve még az ősszel, ezeket nagyjából takarják is. Ismerős tapasztalt méhész szerint az évszaknak megfelelő szép családok.
A lepény inkább lágy lett mint kemény, kicsit tartottam is tőle, hogy kifolyhat a nyílások mentén, de ezzel végül is nem lett gond.
Nem hinném, hogy megkérgesedett, de ez csak tipp még az is lehet, hogy ez a gond, ha jobb idő lesz ezt feltétlen le ellenőrzöm!
Nálam nem igazán vannak már fürtben, illetve egész nagy a lepény is, szinte takarja a keretek 2 harmadát, így a rossz elhelyezés is kizárható.
A Te receptedből indultam ki, viszont az alkotók közül csak az izomix, porcukor, sörélesztő és ecet állt rendelkezésemre.Mivel kb kilós lepényeket szerettem volna, csak három kiló porcukorból készítettem, és a száraz anyagra számoltam a 15% sörélesztőt. A recept így a következő.: 3 kiló porcukor, 45 dkg sörélesztő, 7-8 deci izomix, 2 dl 10% ecet.
Ha az általad felsorolt lehetőségek közül kell választanom, akkor a túlsavanyításra tippelnék. Nagy baj nincs, mert mézük még van. A napokban gyúrok új lepényt fele ennyi ecettel.Ha azt elhordják, akkor megvan a gond.Ha így sem jó akkor gyúrok másikat, de abból már kihagyom az élesztőt is. Nah majd meglátjuk ...Szép napot és köszi! P


Re:Etetés
« Válasz #281 Dátum: 2016. Március 07. 09:49 »
Kiskakas! Írtad, hogy régen sokan tiltakoztak a fehérjepótlós lepény ellen. Mi volt ellene a kifogás? P

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Etetés
« Válasz #282 Dátum: 2016. Március 07. 13:49 »
QUQURIQ !!!

Csak annyi, hogy baromság, pénzkidobás...
Aztán meg Cserényi végig ordította az országot, hogy a borjútápszertől antibiotikumos a mézünk...
Aztán gyorsan bevizsgálták, és semmi antibiotikum nem volt benne...
Aztán meg ezt hangoztatta...
Sok cé-có semmiért!

Kiskakas

Re:Etetés
« Válasz #283 Dátum: 2016. Március 14. 21:35 »
Sokan keresnek, hogy erősen fogy az élelem a méhcsaládoknál, mit lehet tenni.
Nézzük a lehetőségeket, és azt, hogy szerintem melyik most a legjobb.
Ha kritikussá vált a tartalék, nincs mese, cukorlepény.
A külső cumiztatás nem működik, ahhoz hideg van, nem fogják elhordani.
A belső etetőtálcás úgyszintén, meg sem kell próbálni.
Akkor hát van jó megoldás?
Bizony van, nem is egy.
Ha erős a méhcsalád (ezt mindenki maga dönti el mit jelent nála az erős), akkor használható a belső, vályús keretetető.
Ezt a fészek szélére kell tenni, és együtt letakarni a méhekkel.
A mai időjárás mellet simán kimennek a híg élelemért, még a közepesek is.
A gyengék még a jó időben sem fognak!
Melyik megoldás az, amit még akár a maroknyi népesség is simán látogat?
Ezek a fészek fölé helyezett, etető-itató megoldások.
Vannak laposak, amelyek bármely kaptártípus  menekülő térben is elférnek, ilyen például Dr.Fendrik Péter által kitalált műanyag etetőrendszer.
Ebbe cukorlepény, és híg eleség is adható.
Egyszer kell megvenni, utána kutatásmentesen, akár nappal is etethetünk, pótolhatjuk az élelemhiányt.
A másik hasonlóan jó megoldás, a fészekre fordított dunsztos üveg, amikor a tetőn több kis lyukakat ejtünk.
Ragyogó, csak itt egy plusz fiókra van szükség, mert nem fér el a "cumisüveg".
Ami most kezd igazán terjedni, az a zacskós cukorszirup.
Nagyon ötletes, nagyon leleményes, ezt is évek óta sokan használják.
Tehát írásomból jól látható, hogy ebben a pocsék, változékony időben az utolsó 3 megoldás bármelyikét választhatjátok, óriási segítség a méhcsaládnak.
Nem csak élelemhez, hanem a létfontosságú vízhez is hozzájutnak, úgy, hogy egy centist sem kell repülniük.
És ez a lényeg!
A méhcsalád által termelt bio hő, mindig melegen tartja a szirupot, ledermedés, kihűlés kizárt.
Aki nem használt ebben az időben valamilyen belső itatást, és az ország azon részén méhészkedik ahol napon 15 fok van, árnyékban meg ennek a fele, ő már most megjött akácról.
Sok ilyen méhészetben járok, és széttárt karokkal állnak, hogy pedig milyen jók voltak.
Jók is lennének, ha a fentieket megszívlelték volna.
Nem szeretnék észosztó lenni, de higgyétek el több méhészetben járok mint amikor szaktanácsadó voltam!
Nagy a csend, szerintem nem túl jók a méhek.
Ezt egyenlőre csak egy ember állítja, hogy semmi gáz, bomba szezon várható.
Háry János .... a többit gondoljátok utána.
Nyugtával dicsérjük a napot.
Nagyernyei Attila


Re:Etetés
« Válasz #284 Dátum: 2016. Március 15. 07:29 »
Sziasztok!

Én sem szeretnék okoskodó meg kioktató lenni, a saját véleményemet, tapasztalatomat írom csupán. Nekem nincsenek élelemgondok a családoknál. Mindenféle probléma előfordul nálam is, mint bárki másnál -anyátlan család, herepetéző anya, gyenge család stb. De affelől teljesen nyugodt vagyok, hogy a családok élelemkészletével minden rendben. Egy dolgot szoktam ebben az időszakban tenni: várni.... Várni, hogy jobb idő legyen, hogy bele tudjak nézni a kaptárokba. Ezt soha nem teszem addig, amíg nincs árnyékban legalább 15 fok. Akkor is csak tempósan. Azért nincs élelemgond a családjaimnál, mert nyáron! etetek, serkentek, és a "cukorlepényt" is akkor adom nekik. Többször olvastam már, hogy hú de mi lesz, ha túl sok cukoretetésből származó "méz" marad a családoknál tavaszra. Semmi. Az a jó. Nem kell azt senkinek sem belepörgetni mézbe, nem is szabad. Olyan soha sincs, hogy egy méhcsaládnál "sok" lenne az élelem. Az ugyanis a fejlődés alapja. Nem az ilyenkor esedékes élelempótlás vagy serkentés. Az előbbi ugyan életmentő az utóbbi pedig csak akkor ér valamit, ha van a családnál tartalék élelem. Az áttelelt méheknek ilyenkor a legnehezebb a dolguk. Hát nem elég nagy munka nekik a fiasítás nevelése? Akkor még cukrot is dolgoztassunk fel velük? Ilyenkor én e tekintetben teljesen nyugodt vagyok.