Etetés

  • 965 válasz
  • 418091 megtekintés
Re:Etetés
« Válasz #60 Dátum: 2014. December 28. 18:24 »
1/2MB rakodó

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Etetés
« Válasz #61 Dátum: 2014. December 30. 15:41 »
QUQURIQ!!!

Kedves Barátaim!

Végre itt a Tél!
Hó falak geometriái törik meg az idilli lágy, puha hó végtelenségét.
Összeolvad a közel és a távol, a hó födte távol és az ég.
Minden fehér a fehérben…
A hangok is csak lassan terjednek a természet akusztikájában.
Ez az ami nekünk méhészeknek szív melengető!
Nyugodtan telelhetnek a méheink!
Évek óta digitális hőmérővel mérem a fészek hőmérsékletét.
Igaz, a Kiskakas nem kap a kutatási program pénzéből, de nem is kell, mert spórolni kell még egy terepjáróra…
Egy kis érdekes dolog, ami lehet, hogy másokat is érdekel.
Ma több mindent mértem a táv hőmérőmmel.
1.     -14.9 C hajnali hőmérséklet
2.      -3,7 C kinti hőmérséklet
3.      -4,1 C kaptár hátsó falától kb. 10 cm hőmérséklete.(fészek kívüli tér)
4.   +25,8 C fészek közepe, kemény cukorlepény alatt.
Nem is gondoltam volna, hogy a testek tehetetlensége a kaptárakban is érvényesül.
A mérések 12 h-kor voltak.
Tehát a hajnali hőmérséklet, -14,9 C délig a kaptárban -4,1 C hőmérsékletig melegedett fel.
Azaz, -10,8 C fokot.
Szerintem kb. 14 h-ig melegedhetett egy kicsit tovább a kinti hőmérséklet.
Ennek tudatában, a visszahűlés is később kezdődik meg.
Ami érdekes, hogy a kemény cukor lepény alatt a fészek hőmérséklete + 25,8 C fok volt.
A fürt felszálló hője nem vész el a kaptárban, a lepény nem engedi!
A kevéske ki pára meg elég a lepény oldásához…
Felbontottam pár kaptárat, és a következőket láttam.
A lepényesek alatt mozgékony volt az élet. (kinti hőmérséklet -3,7 C )
Kajáltak a cukor lepényből.
A legjobb családra is tettem, hogy azok vajon hogyan is viselkednek tőle.
Nagy meglepetésemre, ők is intenzíven nyalogatták a lepényt.
Méheim is olyanok mint én vagyok!
Szeretem a fagyit, tehát nyalogatom…
Amit levonok az egészből, hogy a telelő fürt felett lévő kemény lepény alatt a fészek hőmérséklete a leg magasabb! Itt a leg mozgalmasabb az élet a téli fürtben.
Jövőre kipróbálom pár családdal, hogy teljesen üres keretekre teszem a családot, csak a fejük fölé kapják a kemény főzött lepényt.
Kérdés?
Vajon kitelelnek-e így, és hogyan?
Mennyi élelem kell majd a tél átvészeléséhez?
Több?
Kevesebb?
 Mikor indítja a fiasítást silózott virágpor nélkül?
És a tavaszi fejlődés hogyan indul el, és milyen ütemben?
Ha később indít a fiasítással, később is szaporodnak az atkák?
A bemaradást behozza-e a természet és az anyák kondia?
Mennyi kérdés, és ez mind a kutatási program finanszírozása nélkül…

A tudományos Kiskakas!

Re:Etetés
« Válasz #62 Dátum: 2014. December 30. 17:11 »
Szia kiskakas !  Hamár kérdés ,a méhek bíztosan kitelelnek  a főzőtt lepényen . Hogy mennyin , ettől tőbbet kell be tenni . De egy kicsi ecettel dúsitom, csak az íze kedvéért .   Űdv . Antal                 ui. Szépek a méheid , rétegelt lemezből van a fiók ?

*

ata67

  • *****
  • 521
Re:Etetés
« Válasz #63 Dátum: 2014. December 30. 17:24 »
Nekem furcsa ez a lepényezés tél kellős közepén, nyugalmi időszakban, amikor nem kívánatos még, hogy fiasítsanak a méhek... Abban az esetben, ha van elég élelmük, mi a célja ennek?
Üdv: Ata

Re:Etetés
« Válasz #64 Dátum: 2014. December 30. 17:34 »
A lepényezés ilyenkor komoly szakmai hiba szerintem. Egyetlen esetben jöhetne szóba, ha egyébként éhenhalás fenyegetné a családokat és máshogy (mézes lép beadásával) nem lehetne orvosolni a problémát.

Re:Etetés
« Válasz #65 Dátum: 2014. December 30. 17:55 »
Nálunk nincs hó.
Nekem a főzött lepényről valahogy mindig az esemény utáni tabletta jut eszembe... ::)
Viszont,ha silózott virágpor nélkül akarsz indulni,akkor tegyél félre inkább felső akácos mézes kereteket.Már,ha lesz...Jó tudom,ez nem túl gazdaságos,de a méhek biztos jobban díjaznák,mint a lepényt és ez is érdekes kísérlet lehetne. ;)
„Ha meg tudjuk változtatni önmagunkat,
a tendenciák is megváltoznak a világban.
Ahogy az ember megváltoztatja a saját természetét,
úgy fog irányába megváltozni a világ hozzáállása.
Nem szabad arra várnunk, hogy lássuk, mások mit tesznek.”

Re:Etetés
« Válasz #66 Dátum: 2014. December 30. 18:08 »
Sziasztok!
Kiskakas a képen egy rakodó kaptár rajzolódik ki.
Én 27 évig űztem a Hunort.
Néha adtam csupán kemény, főzött lepényt, amolyan vénás injekcióként, életmentőnek.
Nehéz utána takarni, sok értelmét nem látom.
Messze álljon tőlem, hogy vitatkozzak veletek.
Nekem az a véleményem, hogy rengeteg kajával kell a télnek indulni.
Amelyik méhcsaládnál már most kevés az élelem, annak több oka is lehet.
1.
Hunoros a méhészünk, és az utolsó fias keretet nem vette ki a fészekből.
Ez nagy hiba, ott bizony kifogy a kaja.
Ide be kell tenni egy szinte földig mézes lépet, a cukorlepény meg akkor minek.
2.
Sokáig volt fias, ekkor megnő a fogyasztás.
(Még egy hete virágporhordásról számoltak be többen is.)
3.
Meszes volt a család, ekkor is többletfogyasztás van.
Ez tapasztalat.
4.
Kicsit több az atka a kelleténél, nyugtalan a család, megnő a fogyasztás.
Ennek hamarosan látható jele lesz.
Nozema.

Nagyernyei Attila

*

irido

  • ****
  • 488
Re:Etetés
« Válasz #67 Dátum: 2014. December 30. 20:10 »
Kiskakas!
Félrevezeted a népet!
A képen én főzött puha cukorlepényt látok. Ugyanis ebben van méz. A főzött kemény cukorlepény színe üvegszerű.

Re:Etetés
« Válasz #68 Dátum: 2014. December 30. 20:35 »
Szia irido ! Amit főzők az is igy néz ki . Te hogy csinálod ? 124 fok -ig főzőm  utána ki őntőm sűtő papirra ,amit előtte tepszibe rakok.

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Etetés
« Válasz #69 Dátum: 2014. December 30. 23:07 »
QUQURIQ!!!

Gyors válaszok!

(Antalholecska) A kaptáraim 20 mm lucfenyőből vannak.
Ecetet nem érheti a hő, mert káros anyagok szabadulnak fel.
(ata67) A kemény főzött cukorlepénytől nem fiasítanak az anyák, csak a puha gyúrttól!
célját később leírom.
(Bodnár Tamás) Mézes lép beadása = fészek bővítés, ami ilyenkor indokolatlan. Igen a lepényezés komoly szakmai hiba normális ősszel, normális téllel!
De ezek nem normális évszakok. A komoly szakmai hiba ott kezdődik, ha az állomány elpusztul tavaszra, mert a nagy, vagy hosszú télben nem tudnak léputcát váltani a méheink! Ez szakmai hiba!
Két héttel ezelőtt még napon 23C fok volt, virágport hordtak a méhek, szinte minden nap repültek.
Mi a méhek üzemanyaga a kirepüléskor? Beetetés óta minden egyes nap fogy az állományunk beetetett mézkészlete! Ha kikajálják a fészek közepét a jó időben, mi marad a hosszú rossz időre?
Én tutira megyek! És ha ez komoly szakmai hiba, úgy vállalom a hiányosságaimat!
Nekem az a célom, hogy mind kiteleljen, ne kelljen tavasszal kaptárakat takarítanom a hulláktól.
(Lindzzy) Nekem meg a méh hullákról a gumi nélküli szeretkezés jut az eszembe, hogy jól el……..am!
Eszem ágában sincsen silózott virágpor nélkül állományt teleltetni, csal egy családdal kísérletként.
(Nagyernyei Attila) 2. pontja az igaz! 27 évig Hunorozott Attila. Úgy kell betelelni ahogy leírta.
De!
 Ebbe a nem normális világban semmi nem úgy történik évek óta, ahogy kellene!...
Harminckét év óta, teleltetek ki méheket, jó eredménnyel. Az utóbbi pár év azt sugallja, hogy a sok élelem is kevés…(a régóta méhészkedők értik, hogy mire célzok)
(Irido) Ez kemény főzött lepény, nem szeretném a lábamra ejteni.
Én egy sokkal rövidebb ideig tartó lepénykészítést csinálok. Kiskakasnak nincsen ideje az üst fölött sokáig pö…..!
Akit érdekel, leírom! 2,5 l víz +25 kg répacukor. állandó kevergetés közben. 120 C fokig mérem hőmérővel. Ezután pár perc múlva felhabzik, elkeverem és már kezd is sűrűsödni. Jó sűrű állapotban
kiöntjük az üstből 3 db. új horganyzott kaptártető lemezbe.(nem kell papírozni sem)!
Itt még kér átkeverés és már meg is kötött. Kőműves kanállal kevergetem, és beosztom 6 egyenlő részre. Ezek 1-1 kg lepények lesznek. Kő kemények!!! Főzési idő gázlángon kb. fél óra. Én fával fűtöttem, így 40 perc a megszilárdulásig. Méz pedig semmi nincsen a lepényben!
Az üstöt kicsit meg kell emelni, hogy a láng csak addig érjen ameddig a cukros lé ér, vagy még addig se, mert csak így marad világos.
Ismerek egy  öreg méhészt, aki egy életen keresztül adott kemény lepényt a fürt tetejére!
Azt mondta!
 Inkább ma egy adag lepény, mint holnap egy üres kaptár…
Most meg felteszek egy kérdést mindenkinek?
Mi lenne ha még hosszú hideg tél állna előttünk, senki nem segítené meg a méheit lepénnyel?

Az aggódó Kiskakas!





*

irido

  • ****
  • 488
Re:Etetés
« Válasz #70 Dátum: 2014. December 31. 08:15 »
Bocsánat kiskakas! Akkor bizony odaégetted a cukrot, és a karamelltől barna. Valószínű, hogy a kis víztartalom miatt van. Ez akkor szokott előfordulni, amikor a cukor víz nélkül megég. A 120 fokot nem értem. A kemény cukorlepény 116 foknál készül el. Gyakorlatilag  a víztartalmat párologtatjuk, amikor olyan értékű lesz, hogy eléri a 116 fokot, akkor készen is kell lennie. Kiskakasnak igaza van, hogy az Örösi receptben túl sok a kezdetben hozzáadott víz, amit el kell párologtatni a forrásponton. Azonban a vízfelesleggel készült cukorlepény üvegtiszta és üvegkemény. Tehát kiskakas cukorlepénye vagy az elején pörkölődik meg, amikor még nem folyékony a massza,vagy a végén, amikor túlfőzi.

Re:Etetés
« Válasz #71 Dátum: 2014. December 31. 08:16 »
Kiskakas!
Nem vitatom,hogy az éhhalálnál klasszisokkal jobb opció  a főzött lepény a méheknek. Azt mindenki maga látja,hogy adott körülmények között szükséges-e rásegíteni. Ha egyszer úgy látjuk,hogy muszáj főzött lepényt adni néhány családnak,akkor meg fogják kapni.(+ mellé egy fekete pontot a családi krónikába és azt az ígéretet,hogy első dolgunk lesz megszüntetni ezt a vonalat) Anyanevelésnél arra is szelektálunk,hogy melyik család hogyan alkalmazkodik az állandóan változó külső körülményekhez és az egyéb malőrökhöz…
Hogy miért hasonlítottam a lepényt az esemény utáni tablettához? Mindkettőre igaz,hogy bizonyos esetekben megkímél bizonyos nem kívánt dolgoktól,de erre alapozni a „stratégiát” nem bölcs dolog… mivel nem tesz jót a szervezetnek. Bevallom mindössze azért írtam tegnap,mert elképzeltem azt a telelési módszert és megsajnáltam azt a pár családot,amelyeknek lenne szerencséje kipróbálni.
Erről is csak olvasmányélményeim vannak,de abból nekem az jött le,hogy eléggé igénybe veszi  a méhek szervezetét ez a fajta táplálékforrás. Ha abból indulok ki,hogy a telelő népet megpróbáljuk még a széltől is óvni (nem véletlenül), akkor nem jósolnék túl fényes jövőt egy olyan családnak,aminek a főzött lepény az egyetlen táplálkozási lehetősége a tél folyamán.  Természetesen mindenki azt az elméleti elképzelését próbálja ki a gyakorlatban,amelyiket akarja…csak gondoltam,hogy amennyiben a virágporszegény  élelem hatásait akarod vizsgálni a kora tavaszi fiasításra,akkor a korábban említett hungarikum egy humánusabb lehetőség erre. Bár én azért jobban szeretem,ha sok és sokféle virágpor van náluk raktáron.(Gyanítom,hogy ők is,különben nem így csinálnák…)
„Ha meg tudjuk változtatni önmagunkat,
a tendenciák is megváltoznak a világban.
Ahogy az ember megváltoztatja a saját természetét,
úgy fog irányába megváltozni a világ hozzáállása.
Nem szabad arra várnunk, hogy lássuk, mások mit tesznek.”

Re:Etetés
« Válasz #72 Dátum: 2014. December 31. 08:23 »
Lindzzy írja:

"Nekem a főzött lepényről valahogy mindig az esemény utáni tabletta jut eszembe..."

Erre kiskakas, hogy válaszol?

"(Lindzzy) Nekem meg a méh hullákról a gumi nélküli szeretkezés jut az eszembe,.."


Vigyázz Lindzzy!
A kiskakas rád kattant!
Hiába szilveszter van!
Maradjon meg ez a jó hangulat 2015-ben is!
B.Ú.É.K minden kedves olvasónak, és Méhészklub tagnak!
Nagyernyei Attila


Re:Etetés
« Válasz #73 Dátum: 2014. December 31. 09:02 »
Sziasztok ! Szerintem linddzy erre nem tudsz szelektálni . Ha a méhek eljutnak egy mondjuk szotyi mézhez , ott már meg is állt a csapat . Mert az már be kristályosodott. De kérdem , miért más a főzőtt mint a gyúrt lepény ? Nem jobb mint tőbben írjátok , felkarcolt lépeken serkenteni tavasszal ?    Irido, probáld ki ! 124 fok  ha olyan űveg szerűre csinálod , akkor ragad . Itt pedig csak a szádban olvad .Már ha meg kostolod .  Kedves kiskakas , remélem válaszoltam a kérdésedre is   .   Ami az ecetet illeti , amikor bele lőttyintettem mindig a gőzétől a régi tűzérek jútottak eszembe .   Űdv .  Antal.        Boldog Új Évet  kivánok mindenkinek !!
« Utoljára szerkesztve: 2014. December 31. 09:06 írta antalholecska »

Re:Etetés
« Válasz #74 Dátum: 2014. December 31. 11:35 »
Ami a kérdésed másik részét illeti . 1, Mikor inditja a fiasítást ,,,,,     Ha teszek a lepény mellé ,január kőzepén- végén virágpor potlót , akkor szerintem nem igazán fognak lemaradni, persze ez a család népességétől is fűgg . De mihelyt már van természetes friss virágpor azonnal abba hagyja a mesterségesset .     2,    A tavaszi felylődés hogyan ,,,,    Nem igazán láttam  kűlőnbséget ,csak anyit talán hogy kezdésre kellet egy kis tuning ,de ez mindegyikre igaz volt . De az életben sem indul minden ember egyforma esélyel.   3,   Ha később indit fiasítások,,,,,,    Muszály kiskakas , azért még sem csűnghetnek a méhecskén felyenként 8-10 atka .Szerintem is ha van fiasítás ,akkor lessz atka is . Bár jó volna ha úgy csinálna mint pokok  ,egy tarisznyába tennék a petét .    4 ,   A lemaradást be hozza-e ,,,,,   Szerintem mindenképpen . Akácra már nincs kűlőnbség .  De hazudtólj meg ha nem ígaz , ha a fészekben minimum 5 kiló kaja van , az anya pedig jó petézik mint a kis angyal .   A kutatáshoz enyit tudtam segíteni .    Jaj még csak anyit , hiába van virágpor a keretekben a virágpor potlót akkor is vinni fogja. De ha megindul a virágzás , akkor is hordja csak ki a kaptárból .   Űdv .  Antal.